Cookie Consent by Free Privacy Policy website Lze nějakým způsobem nabídky práce zvýhodnit či lépe zviditelnit? - poradna, tipy & FAQ | Jobhunter.cz
Nabídka práce | Práce Praha | Práce Brno | Práce Ostrava | Brigády | Volná pracovní místa | Nabídka zaměstnání | Inzerce práce | Inzerce brigády
Počet inzerovaných aktuálních nabídek práce: 20302

FAQ - Lze nějakým způsobem nabídky práce zvýhodnit či lépe zviditelnit?

Pracovní nabídky na Jobhunter.cz lze zvýhodnit (zviditelnit) několika způsoby.

V prvním případě je možné pracovní nabídku od ostatních pracovních nabídek odlišit barevným zvýrazněním. Zvýrazněná nabídka práce se bude zobrazovat vždy v příslušné sekci, do které spadá oborově, typem pracovního poměru, regionem a městem + zvýrazněná nabídka se bude zobrazovat s barevným odlišením i ve výsledcích fulltextového hledaní.

Další možností je zvýhodnění pracovní nabídky lepší pozicí (tzv. topování). Nabídka práce se zvýhodněním pro lepší pozici bude vždy zobrazena nad nabídkami, které nejsou zvýhodněny pro lepší pozici. Jako v předchozím případě se bude zvýhodněná nabídka zobrazovat vždy v příslušné sekci, do které spadá oborově, typem pracovního poměru, regionem a městem.

Dále je možno zvýhodnit pracovní nabídku kombinací zvýrazněním + lepší pozicí. Tato možnost spojuje dvě předchozí zvýhodnění, tzn. pracovní nabídka bude oproti ostatním barevně odlišena (zvýrazněna) a bude se zobrazovat nad všemi nabídkami, které nejsou zvýhodněny pro lepší pozici. Jako v předchozích případech se bude zvýhodněná nabídka zobrazovat vždy v příslušné sekci, do které spadá oborově, typem pracovního poměru, regionem a městem + zvýrazněná nabídka se bude zobrazovat s barevným odlišením i ve výsledcích fulltextového hledaní.

Nejefektivnějším řešením proto, aby byla Vaše pracovní nabídka na Jobhunter.cz co nejvíce vidět, je vhodné využít možnost zvýhodnění lepší pozice + zvýraznění a současně zařadit pracovní nabídku mezi TOP nabídky popř. lze nabídku publikovat formou bannerové reklamy či cílenou reklamou na hledaná slova či fráze.

Pracovní nabídky lze zvýhodnit již při vkládání prostřednictvím webového rozhraní na Jobhunter.cz.

Ukázka zvýrazněné nabídky mezi nezvýrazněnými:

Egony s.r.o.
Práce na plný úvazek
Mladá Boleslav
20. 03. '08
Egony s.r.o.
Práce na plný úvazek
Mladá Boleslav
20. 03. '08
Egony s.r.o.
Práce na plný úvazek
Mladá Boleslav
20. 03. '08
Egony s.r.o.
Práce na plný úvazek
Mladá Boleslav
20. 03. '08

Hledáte zaměstnance?

Vložit nabídku práce      

Rychlá volba hledání práce 
Zvolte si typ pracovního poměru:

Zvolte si region: