Nabídka práce | Práce Praha | Práce Brno | Práce Ostrava | Brigády | Volná pracovní místa | Nabídka zaměstnání | Inzerce práce | Inzerce brigády
Počet inzerovaných aktuálních nabídek práce: 20302

Podmínky

Server www.jobhunter.cz poskytuje službu komerční inzerce (vkládání pracovních nabídek) a reklamy ve formě prostoru (plochy) na serveru www.jobhunter.cz. Využívání služeb se řídí platným ceníkem uvedeným na www.jobhunter.cz.

Vložené pracovní nabídky, které odporují platným zákonům ČR, dobrým mravům nebo nejsou v souladu s podmínkami má provozovatel serveru právo neuveřejnit.

Je zakázáno vkládat nabídky zaměstnání (pracovní nabídky), u kterých je vyžadován poplatek předem, bezpracné výdělky a multilevel systémy, erotické, sexuální a pracovní nabídky, které by poškodily dobré jméno Jobhunter.cz.

Vyplněním a odesláním formuláře pro vložení pracovní nabídky prostřednictvím www.jobhunter.cz dáváte souhlas, aby Vaše osobní údaje byly zpracovány a šířeny v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů pouze pro účely provozovatele serveru až do odvolání Vašeho souhlasu, který lze provést e-mailem na info@jobhunter.cz. Dále Vás informujeme, že poskytování osobních údajů je dobrovolné, máte právo na přístup k údajům v mezích zákona, souhlas můžete kdykoliv odvolat a náleží Vám ochrana práv dle §21 zákona č. 101/ 2000Sb.

Provozovatelé Jobhunter.cz neodpovídají za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými externími odkazy (např. u detailu nabídky práce - odkaz na webové stránky zprostředkovatele (inzerenta práce) nebo odkaz z reklamního banneru. Současně provozovatelé neodpovídají za obsah zápisu, který byl vložen jiným subjektem než jimi samými, avšak vyhrazují si právo smazat obsah (zápis) dle druhého odstavce těchto podmínek. Při vložení nabídky práce je ukládána IP počítače, ze kterého byla nabídka zadávána, tato IP je vázána na §21 zákona č. 101/ 2000Sb a nebude zveřejněna na www.jobhunter.cz, avšak při porušení platných zákonů ČR je možno předat informaci o IP orgánům činným v trestním řízení.

Provozovatelé serveru www.jobhunter.cz mohou podle svého uvážení zasílat na e-mail aktivního inzerenta (uveden při vložení pracovní nabídky) obchodní sdělení a informace týkající se pouze serveru www.jobhunter.cz (např. novinky v systému, odstávky služeb, rozšíření apod.).

Případné reklamace se řídí platnými zákony ČR a lze je uplatňovat pouze v době publikace zpoplatněné nabídky práce či reklamy na www.jobhunter.cz.

Vložením pracovním nabídky či reklamy na www.jobhunter.cz přijímáte podmínky uvedené na této stránce.

Provozovatelé Jobhunter.cz viz. kontakt.

Hledáte zaměstnance?

Vložit nabídku práce      

Rychlá volba hledání práce 
Zvolte si typ pracovního poměru:

Zvolte si region: