Nabídka práce | Práce Praha | Práce Brno | Práce Ostrava | Brigády | Volná pracovní místa | Nabídka zaměstnání | Inzerce práce | Inzerce brigády
Počet inzerovaných aktuálních nabídek práce: 20302

Reklama & inzerce

Na serveru pracovních nabídek Jobhunter.cz lze inzerovat nabídky práce prostřednictvím z dostupných zvýhodněných i základních inzertních zápisů, použít formu bannerové reklamy, cílené reklamy na hledaná slova či fráze, katalogového zápisu zprostředkovatele práce, využít reklamní lišty nebo zvolit individuální reklamní plán.

Bližší informace a technické specifikace (velikosti bannerů, formy zápisu apod.) naleznete v sekci Poradna & tipy. Ceny za uvedené služby naleznete v platném ceníku. V případě dalších informací či objednávky některé ze služeb nás kontaktujte .

INZERCE NABÍDEK PRÁCE

Základní zápis

Zvýhodněný zápis - zvýraznění

Zvýhodněný zápis - lepší pozice

Zvýhodněný zápis - kombinace zvýraznění a lepší pozice

TOP nabídky práce

Server Jobhunter.cz umožňuje vkládat pracovní nabídky v několika variantách. Nejzákladnějším, avšak nejméně efektivním řešením je vložení pracovní nabídky v základním zápisu, oproti tomu lze využít inzerce TOP nabídky práce, která umožňuje v kombinaci se zvýhodněným zápisem „zvýraznění a lepší pozice“ co nejvíce oslovit potencionálního uchazeče o práci.

KATALOGOVÝ ZÁPIS - ZPROSTŘEDKOVATEL PRÁCE

Na Jobhunter.cz nabízíme možnost prezentovat Vaši firmu jakožto zprostředkovatele práce. Stránka je zejména vhodná pro personální agentury, vetší a velké zaměstnavatele (korporace), ale své místo si tu určitě najdou i samostatní personální konzultanti. Tato publikace je jedna z dalších možností jak zviditelnit Vaši firmu na Jobhunter.cz i na samotném trhu práce.

INZERCE NA HLEDANÁ SLOVA A FRÁZE

Server pracovních nabídek Jobhunter.cz umožňuje přesně cílit reklamu či pracovní nabídky na hledaná slova či fráze zadávané potencionálními uchazeči o práci. Výhodou této služby je, že pomocí fulltextového hledaní budete oslovovat přesně segment uchazečů ze specifického oboru. Cílená reklama se může zobrazovat ve formě grafického či textové banneru nebo speciálního zápisu.

REKLAMNÍ PLOCHY - BANNERY

Server Jobhunter.cz umožňuje formu bannerové reklamy. Na Jobhunter.cz jsou místem a velikostně určené reklamní plochy kam můžete svůj reklamní banner umístit. Reklamní bannery mohou být v grafické či textové formě.

REKLAMNÍ LIŠTA

Jednou z dalších možností reklamy na Jobhunter.cz je reklamní lišta v horní části stránky, která umožňuje reklamu ve formě textu s aktivním odkazem na webové stránky. Tuto formu reklamy lze brát i jako zpětný odkaz pro SEO na Vaše webové stránky, současně není použit atribut rel="nofollow".

INDIVIDUÁLNÍ REKLAMNÍ PLÁN

Na základě Vašich specifických požadavků na reklamu jsme schopni navrhnout optimálním řešení, které by vyhovovalo, jak Vašim požadavkům, tak technickým možnostem serveru Jobhunter.cz. Většinou se jedná o atypické reklamní bannery a reklamní kampaně většího rozsahu.

Hledáte zaměstnance?

Vložit nabídku práce      

Rychlá volba hledání práce 
Zvolte si typ pracovního poměru:

Zvolte si region: