Cookie Consent by Free Privacy Policy website Inzerce práce a brigád - přidat nabídku práce | Jobhunter.cz - chyť si svůj job!
Nabídka práce | Práce Praha | Práce Brno | Práce Ostrava | Brigády | Volná pracovní místa | Nabídka zaměstnání | Inzerce práce | Inzerce brigády
Počet inzerovaných aktuálních nabídek práce: 0

Inzerce práce a brigád - přidat nabídku práce (klinutím na ikonu pokračujte dále)

Nevíte pro jaký zápis pracovní pozice se rozhodnout? Pomůžeme Vám.

Zvýhodněné pracovní pozice Vám pomohou rychleji a kvalitněji obsadit inzerované pracovní místo. Návštěvnost zvýhodněných nabídek práce potencionálními uchazeči je až 20 x vyšší (kombinace zvýraznění a lepší pozice) než u základního zápisu.

Server Jobhunter.cz má v současné době průměrnou návštěvnost 105.000 návštěvníků za měsíc a 1.100.000 zhlédnutých pracovních nabídek za měsíc (návštěvnost dle Google Analytics). Kromě fulltextu je server navíc podporován bannerovou i tištěnou reklamou.

Základní zápis - publikace Vaší pracovní pozice na Jobhunter.cz 14 dní, zápis je umístěn vždy, až za zvýhodněnými nabídkami pro lepší pozici, součástí je zákaznická podpora.

Zvýhodněný zápis - zvýraznění - publikace Vaší pracovní pozice na Jobhunter.cz 30 dní, zápis je oproti základním zápisům a zápisům se zvýhodněnou pozicí bez zvýraznění barevně odlišen (zvýrazněn), součástí je zákaznická podpora.

Zvýhodněný zápis - lepší pozice - publikace Vaší pracovní pozice na Jobhunter.cz 30 dní, zápis je umístěn vždy nad základními zápisy a zápisy se zvýrazněním bez lepší pozice, součástí je zákaznická podpora.

Zvýhodněný zápis - kombinace zvýraznění a lepší pozice – cenově výhodné řešení, které spojuje výhody zvýraznění a lepší pozice. Vaše pracovní pozice je publikována na Jobhunter.cz 40 dní a je barevně odlišena od ostatních. Navíc je pracovní pozice umístěna nad základními zápisy a nad zvýrazněnými zápisy bez lepší pozice. Součástí je zákaznická podpora.

Jobhunter.cz je registrovaná ochranná známka.

Zvolením patřičného výběru pokračujte dále. Momentálně nabízíme 4 základní možnosti (základní zápis, zvýraznění, lepší pozice a kombinace zvýraznění + lepší pozice). Více informací nalezete v platném ceníku a Poradna & tipy - Jak vložit na Jobhunter.cz nabídku práce?

V případě specifických dotazů nebo pokud si nevíte rady jak přidat na Jobhunter.cz zvýhodněnou nabídku práce, kontaktujte nás.

Před vložením pracovní nabídky si pozorně přečtěte podmínky serveru Jobhunter.cz, vložením pracovní nabídky vyjadřujte souhlas s podmínkami. » Podmínky «

Přidat TOP nabídku práce

V případě, že máte o TOP nabídku práce zájem či potřebujete další informace, kontaktujte nás . Více informací o službě TOP nabídky práce naleznete v Poradna & tipy - Jak přidat pracovní nabídku mezi TOP nabídky práce?.

Hledáte zaměstnance?

Vložit nabídku práce      

Rychlá volba hledání práce 
Zvolte si typ pracovního poměru:

Zvolte si region: